سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت

قیمت : متناسب با کلمه کلیدی

 
 
 • وب سایت شما در صفحه چند گوگل قرار دارد؟
 • آیا وب سایت شما از ترافیک خوبی برخوردار است؟
 • آیا محصولات و خدمات شما از طریق وب سایت تان مشاهده می‌گردد و به فروش میرسد؟
 •  آیا وب سایت شما در زمینه فعالیت شغلی خود برتر است و رتبه خوبی در نتایج گوگل دارد؟
 
تمامی این سوالات  بخشی از سوالاتی است که می‌توان از افرادی پرسید که برای کسب و کار خود وب سایت دارند و می‌خواهند در زمینه کاری خود برتر و به واسطه وب سایت خود پیشرفت کنند.
 
اگر شما بهترین وب سایت دنیا را داشته باشید ولی سایتتان بازدید کننده نداشته باشد و وب سایت شما برای موتور‌های جستجو بهینه نشده باشد در عمل این وب سایت برای شما هیچ سودی ندارد.  
هدف سئو کمک به وب سایت ها، برای بدست آوردن رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل می‌باشد. در زیر تعدادی از مهمترین اهداف سئو که رسیدن به هر کدام از آنها بسیار موفقیت آمیز خواهد بود را ذکر کرده ایم:
 •  افزایش ترافیک سایت
 •  تبلیغات دیگر سایت‌ها در وب سایت خود 
 •  افزایش خدمات و فروش محصولات
 •  برند شدن وب سایت
 •  برخوردار شدن از رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو
 •   و ...
 
گروه فنی و مهندسی نوین تدبیر
 
گروه فنی و مهندسی نوین تدبیر در راستای بهبود سطح کیفی وب سایت‌های مشتریان خود پروسه‌های بهینه سازی و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو را با توجه به رویکرد عمومی جامعه به سمت اینترنت به صورت تخصصی انجام میدهد. فعالیت‌های انجام گرفته توسط گروه نوین تدبیر برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (seo) شامل موارد زیر می‌باشد.
 
 • تحلیل حرفه ای و دقیق مشکلات ساختاری و کدنویسی ، قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها
 • بررسی و آنالیز رقبا
 • مشاوره جهت انتخاب کلمات کلیدی مناسب و بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل
 • افزایش بازدید و رنکینگ سایت
 • مشاوره در زمینه تولید محتوای مناسب و با کیفیت
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
 • مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی
 • آموزش سئو و بازاریابی
 
نمونه کارهای سئو شده توسط گروه فنی و مهندسی نوین تدبیر
 
سنگ فروش دات کام

1- سایت سنگ فروش دات کام به نشانی http://www.sangforoush.com 
لیست کلمات سئو شده : این سایت برای بیش از 100 کلمه کلیدی در رتبه اول یا صفحه اول گوگل قرار دارد.که می‌توان به کلمات زیر اشاره کرد.
سنگ فروش – سنگ فروشی – سنگ تراورتن – سنگ مرمریت – سنگ مرمر – سنگ چینی– فروش سنگ – قیمت سنگ – سنگ ساختمانی – سنگ نما و ده‌ها کلمه کلیدی دیگر

شرکت سئو در اصفهان

سنگبری الماس

2- سایت سنگبری الماس به نشانی http://www.almasstone.com
سنگ تراورتن حاجی آباد – قیمت سنگ نمای رومی – قیمت سنگ رومی – نمای رومی با سنگ تراورتن  و ده‌ها کلمه کلیدی دیگر

 سئو وب سایت در اصفهان

سایت مجموعه فرآوری سنگ الوان

2- سایت مجموعه فرآوری سنگ الوان و الوان نما به نشانی http://www.alvanstone.ir
سنگ اسلب – قیمت سنگ اسلب – سنگ تراانکیس – سنگ چینی ازنا  و ده‌ها کلمه کلیدی دیگر

شرکت سئو در اصفهان

 

 
سئو چیست؟
سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو سایت مینامیم.
مهمترین سوالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی  محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.
ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. امروزه این مفهوم به Search Experience Optimization تغییر یافته که برابر است با بهینه سازی تجربه کاربری از جستجو، به عبارت دیگر باید برای رضایت کاربر از نتیجه یافت شده نیز اهمیت ویژه ای قایل شویم.
مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال  اخیر سیاست‌های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت‌ها همسو شده است.
 
مهمترین اصول سئو
در زیر تعدادی از مهمترین اقداماتی که باید بر روی وب سایت انجام شود تا رتبه بهتری در نتایج کسب کند را آورده ایم:
 1. انتخاب دامنه: میتوان گفت دامنه وب سایت شما، یکی از مهمترین نقش‌های وب سایت شما خصوصا در بحث برندینگ را بر عهده دارد!
 2. طراحی و چیدمان سایت: این بخش در جذب کردن بازدید کنندگان وب سایت و تبدیل آن‌ها به عنوان بازدیدکنندگان همیشگی وب سایت حائز اهمیت می‌باشد.
 3. کلمات کلیدی: از مهمترین قسمت‌های سئو که باید بر روی یک وب سایت به درستی انتخاب شده باشد، کلمات کلیدی وب سایت می‌باشد.
 4. عنوان صفحه (title): عنوان صفحات برای پیش نمایش قطعه ای از محتوای اصلی صفحه و معرفی آن در نتایج موتورهای جستجو است و برای سئو و اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی مهم می‌باشد.
 5. توضیحات صفحه (description): توضیحات صفحه (meta description)از ویژگی‌های HTMLL می‌باشد که توضیح مختصری از محتویات صفحه وب است. توضیحات هر صفحه وب در نتایج موتورهای جستجو نیز نمایش داده می‌شود.
 6. بک لینک و تبلیغات: گرفتن بک لینک از وب سایت‌های با کیفیت و رتبه بالا و انجام تبلیغات در دیگر وب سایت‌ها پر بازدید.
 
کلمات کلیدی :

سئو سایت در اصفهان

سئو سایت اصفهان

سئو اصفهان

قیمت سئو اصفهان

بهبود رتبه گوگل

شرکت سئو در اصفهان

سئو سایت - سئو در اصفهان - سئو سایت در اصفهان - شرکت سئو در اصفهان - بهبود رتبه سایت - بهینه سازی سایت در اصفهان - سئو سایت اصفهان
 
 
 

 • امین یکشنبه ۱۴ خرداد سال ۱۳۹۶

  با سلام هزینه سئو سایت چه قدر است؟

 • مدیر وب سایت دوشنبه ۵ آذر سال ۱۳۹۷

  با سلام. هزینه سئو وب سایت متناسب با کلمات کلیدی که شما میخواهید در موتورهای جستجو رتبه داشته باشیدخواهد بود که با پارامتر هایی مثل میزان رقابت و تعداد وب سایت هایی که بر رویه آن کلمات کار کرده اند و غیره ... محاسبه خواهد شد.


فرم ارسال نظر